معرفی مدیر عامل

-دکتر سید جعفر هاشمی دانشیار گروه مهندسی مکانیک بیوسیستم دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری در سال 1347 در شهرستان بابلسر متولد و در سال 1366 در رشته ریاضی فیزیک فارغ التحصیل و در دانشگاه اروميه رشته مکانیک ماشین‌های کشاورزی قبول و تحصيلات خود را  در سال 1370 به اتمام رساند. 

- در سال 1372 در دانشگاه تهران با رتبه 2 در مقطع كارشناسي ارشد مكانيك ماشين‌ها قبول و سپس پايان‌نامه خود را در مركز اجرايي طرح مكانيزاسيون شمال (کاپیک) در كنار كارشناسان ‍‍‍‍ژاپني  به اتمام و در همان مركز مشغول به كار گردید.

- در سال 1379 جهت طي دوره آموزشي و تحقيقات در شركت‌هاي ميتسوبيشي، يانمار، كوبوتا، تويوتا و كوماتسو ..... به مدت يكسال به كشور ژاپن اعزام شد و در سال 1380 بعنوان عضو هيات علمي دانشگاه مازندران درآمد.

- همزمان در سال 1380 موسسه مالی اعتباری صندوق کشاورزان را در شهرستان بابل با محوریت توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی و کمک به کشاورزان و دست اندرکاران این بخش تاسیس و به عنوان رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل مسئولیت اداره آن را بر عهده گرفت. در این بخش تسهیلات ویژه برای کشاورزان با سود 8% در سطح وسیع پرداخت و با جذب سرمایه و بکارگیری صحیح آن، موسسه در مدت 16 ماه پس از تاسیس به رقم 10 درصد سود از کل سپرده رسید و توانست در موقعیت‌های مکانی ویژه نیز سرمایه‌گذاری نماید

- در سال 1383 جهت ادامه تحصیل در دوره دكتري در رشته مهندسي بيوسيستم (بورس مونبوشو از وزارت علوم ژاپن) به كشور ژاپن رفته و در سال 1386 با دريافت مدرك دكتري، در دانشگاه مازندران به عنوان عضو هيات علمي بصورت رسمي مشغول گردید.

- تعليم دانشجو در مقاطع كارداني، كارشناسي  و كارشناسي ارشد و همچنين انجام فعاليت‌های  پروژه‌اي و تحقيقاتي با نگارش بیش از 60 مقاله در ژورنال‌های علمی و همچنین قبول مسئوليت‌های اجرايي متعدد از جمله معاونت اداری مالی دانشگاه پیام نور استان تهران، معاونت آموزشی دانشگاه ساری، ریاست دانشکده مهندسی دانشگاه ساری و .... از اهم فعاليت‌ها ایشان در سال‌های اخير مي‌باشد.